درباره ما

درباره تیم پرنیان طرح

وب سایت پرنیان طرح در زمینه آموزش وردپرس و مقالات آموزشی متنوع برای کسب درآمد از اینترنت ، دارای بخش اختصاصی فروش هاست و نیز فروش انواع محصولات مجازی و ارائه خدمات مختلف در این زمینه ها به شما کاربران عزیز خدمات ارائه می کند.

 سابقه فعالیت وب سایت پرنیان طرح :

پرنیان طرح از سال 1395 در حوضه طراحی وبسایت های اینترنتی و برگزاری دوره های آموزشی فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اینک یکی از بزرگترین وبسایت های آموزشی طراحی سایت در ایران در حال ارائه خدمات می باشد.

 هدف ما :

تا این لحظه بیش از 10.000 کاربر در کنار ما حضور داشته اند و به لطف و محبت خداوند، همه این عزیزان با رضایت در کنار ما بوده اند. سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی بسیار کوتاه است و هیچ کس دوبار زندگی نمیکند، بس چه بهتر که بهترین استفاده را از زمان های طلایی زندگیمان بکنیم و یاد گیری و کار آفرینی یکی از به یاد ماندنی ترین افراد روی این کره خاکی باشیم و همیشه به نیکی از ما یاد کنند، ما در پرنیان طرح به تعلیم دانشجو ها در حوضه فناوری و طراحی سایت میپردازیم و از صفر تا صد در کنارشان هستیم.

باهم بودن، یک شروع است. باهم ماندن یک پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است. هنری فورد

پرنیان طرح مرجعی جهت رفع مشکلات قالب های وردپرسی ، افزونه های وردپرسی و نیز در سایر زمینه ها میباشد که با تیم متخصص و برنامه نویس خود به تمامی مشکلات شما پاسخ میدهد و همواره در کنار شما به خدمت کردن خواهد پرداخت.

شما بهترین پشتیبانی را با پرنیان طرح تجربه خواهید کرد.

با انگیزه بودن هیچ هزینه ای برایتان ندارد اما میتواند همه چیز را برای شما فراهم کند

ما در پرنیان طرح در محیطی دوستانه و با تیمی فوق العاده در کنار هم جمع شده ایم و تا کنون با تمام قدرت و توانایی برای این سایت کار کرده ایم تا شمارا راضی نگهداریم و حاصل این تلاش این است که شما هم اکنون در حال مطالعه این صفحه از سایت هستید تا بیشتر با پرنیان طرح آشنا شوید و همچنین ما با رضایت مشتریان خود انرژی میگیریم تا خدمات جدید خود را بهتر از همیشه ارائه کنیم.

در ادامه شمارا با چند نفر از اعضای خوب تیم پرنیان طرح آشنا میکنم تا شما هم با تیم پرنیان طرح بیشتر آشنا شوید.

موفقیت پس از مواجه شدن با موانع و گذشتن از آن حاصل میشود …